OSTUKORV

 x 

Sinu ostukorv on tühi.
Kõige soodsam viis Võrumaa Teataja paberlehe või digilehe tellimiseks on vormistada e-arve püsimakseleping:
 
Püsikorralduslepingu sõlmimiseks palume saata e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. maksja nimi, isikukood, kontonumber, postiaadress ja telefoninumber.
 
Küsimuste korral helistage tel 782 3690.
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Paberleht

Püsikorraldus 8€

Paberleht 1 kuu 9€

Paberleht 3 kuud 26.25€

Paberleht 6 kuud 51€

Paberleht 12 kuud 96€

Digileht  www.digileht.vorumaateataja.ee

Püsikorraldus 7€

Digileht 1 kuu 7€

Digileht 3 kuud 21€

Digileht 6 kuud 42€

Digileht 12 kuud 84€

DIGILEHE ARHIIVI LEIAB SIIT: DIGILEHT 

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee.

Portaal vorumaateataja.ee annab Sulle kõigile Võrumaa Teataja artiklitele piiramatu lugemisõiguse.

Portaal digileht.vorumaateataja.ee näeb välja täpselt samasugune, kui on paberleht. See tähendab, et seal on kõik artiklid, kaastundeavaldused, kuulutused ja reklaamid, nii nagu nad on ka paberlehes.

Plussina anname automaatselt teada, kui on ilmunud uus ajalehenumber. Selle kohta tuleb e-kiri kas arvutisse või telefoni, oleneb, kuidas on seadistatud. 

Digilehe tellimus saab vormistada meie kodulehel ning pärast seda saadab Võrumaa Teataja hiljemalt 24 tunni jooksul parooli (tavaliselt juba umbes poole tunniga) ja arve. Lehte saab lugema hakata kohe, kui parool käes. Konto kehtib tellimuse algusest kuni lõpuni ja pärast seda konto kustutatakse kui pole sooritatud uut tellimust. Kaks päeva enne tellimuse lõppemist saadame tellijale vastavasisulise meeldetuletuse.

Lugejate rõõmustamiseks on digileht üleval juba paberlehe ilmumispäevale eelneval õhtul kella 20 ajal. Kõik muidugi oleneb sellest, millal leht valmis saab.

  • TEL: 782 3690
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.