Ostukorv on tühi
Kõige soodsam viis Võrumaa Teataja paberlehe või digilehe tellimiseks on vormistada e-arve püsimakseleping:
 
Püsikorralduslepingu sõlmimiseks palume saata e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. maksja nimi, isikukood, kontonumber, postiaadress ja telefoninumber.
 
Kagu-Eesti ajaleht Võrumaa Teataja ilmub kolm korda nädalas (teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval) värvitrükis mahus 8-16 lehekülge, trükiarvuga kuni 10 000 eksemplari.
 
Küsimuste korral helistage tel 782 3690.
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eraisikutele (paberleht)

Püsikorraldus 9 - Sisaldab paberlehe tellimust valitud aadressile, millele lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

Paberleht 1 kuu 9.90€

Paberleht 3 kuud 29.25€ - Sisaldab paberlehe tellimust valitud aadressile, millele lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

Paberleht 6 kuud 57€ - Sisaldab paberlehe tellimust valitud aadressile, millele lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

Paberleht 12 kuud 108€ - Sisaldab paberlehe tellimust valitud aadressile, millele lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.


Juriidilistele isikutele (paberleht)

Püsikorraldus 10€ - Sisaldab paberlehe tellimust valitud aadressile, millele lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

Paberleht 1 kuu 11€ 

Paberleht 3 kuud 33€  - Sisaldab paberlehe tellimust valitud aadressile, millele lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

Paberleht 6 kuud 66€  - Sisaldab paberlehe tellimust valitud aadressile, millele lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

Paberleht 12 kuud 132€ - Sisaldab paberlehe tellimust valitud aadressile, millele lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.


Digileht  www.digileht.vorumaateataja.ee

Püsikorraldus 7.50€  Lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

Digileht 1 kuu 7.50€  Lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

Digileht 3 kuud 22.50€  Lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

Digileht 6 kuud 45€  Lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

Digileht 12 kuud 90  Lisandub TASUTA ligipääs portaali www.vorumaateataja.ee kõikidele tasulistele artiklitele.

DIGILEHE ARHIIVI LEIAB SIIT: DIGILEHT 

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee.

Portaal vorumaateataja.ee annab Sulle kõigile Võrumaa Teataja artiklitele piiramatu lugemisõiguse.

Portaal digileht.vorumaateataja.ee näeb välja täpselt samasugune, kui on paberleht. See tähendab, et seal on kõik artiklid, kaastundeavaldused, kuulutused ja reklaamid, nii nagu nad on ka paberlehes.

Plussina anname automaatselt teada, kui on ilmunud uus ajalehenumber. Selle kohta tuleb e-kiri kas arvutisse või telefoni, oleneb, kuidas on seadistatud. 

Digilehe tellimus saab vormistada meie kodulehel ning pärast seda saadab Võrumaa Teataja hiljemalt 24 tunni jooksul parooli (tavaliselt juba umbes poole tunniga) ja arve. Lehte saab lugema hakata kohe, kui parool käes. Konto kehtib tellimuse algusest kuni lõpuni ja pärast seda konto kustutatakse kui pole sooritatud uut tellimust. Kaks päeva enne tellimuse lõppemist saadame tellijale vastavasisulise meeldetuletuse.

Lugejate rõõmustamiseks on digileht üleval juba paberlehe ilmumispäevale eelneval õhtul kella 20 ajal. Kõik muidugi oleneb sellest, millal leht valmis saab.

  • TEL: 782 3690
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • KMKR: EE100417658
  • Reg.nr.: 1029886817
  • EE551010220064731017 SEB pank